Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Informacje

12:34

Wójt Gminy Jabłonka serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Jabłonki, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane na spotkanie z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa, Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie w sprawie możliwości gazyfikacji miejscowości Jabłonka.

 

Czytaj więcej »

13:57

Adaś Kurzeja to pogodny 11-latek z Witowa. Niestety chłopiec choruje, i to poważnie. Pod koniec października zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz guz śródpiersia. 

Czytaj więcej »

11:10

Urząd Statystyczny w Krakowie realizuje w gospodarstwach domowych oraz gospodarstwach rolnych na terenie województwa małopolskiego za pośrednictwem ankieterów statystycznych liczne badania prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.

Czytaj więcej »

11:01

16 grudnia mieszkańcy gminy Jabłonka będą wybierali sołtysa swojej wsi. Od 19 do 30 listopada każdy mieszkaniec sołectwa, który jest uprawniony do głosowania może zgłosić kandydata na sołtysa. Dokonując zgłoszenia kandydata u Sekretarza Gminy, który jest pełnomocnikiem Wójta do spraw wyborów należy dołączyć pisemne oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie, a także listę poparcia z co najmniej 10 podpisami mieszkańców danego sołectwa. Kandydat na sołtysa musi mieć w dniu wyborów ukończone 18 lat. 

Czytaj więcej »

22:58

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Orawę. W Podsarniu odsłonił pomnik upamiętniający 100. rocznicę odbudowy państwa polskiego i zasłużonych lokalnych działaczy niepodległościowych. Zanim to nastąpiło Andrzej Duda udał się do Orawki, gdzie spotkał się z weteranem II wojny światowej – żołnierzem 12. Pułku Ułanów Podolskich, weteranem spod Monte Cassino 94-letnim Józefem Kowalczykiem.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.