Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Informacje

22:08

Zaginiony 67 -letni mężczyzna, który zgubił się w lesie w Chyżnem, cały i zdrowy odnalazł się w Podczerwonem. Przeszedł kilka kilometrów przez bory ciągnące się wzdłuż granicy polsko - słowackiej. Teren tam jest podmokły i bagnisty. Lasy te położone są na torfowiskach.

Czytaj więcej »

07:33

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach środków rezerwy celowej budżetu państwa przyznał gminie Jabłonka promesę na odbudowę mostów „Koło kościoła” na cieku Syhlec w miejscowości Lipnica Mała i „Na Tomasówkę” na cieku Solawka w miejscowości Zubrzyca Górna.

Czytaj więcej »

20:05

Masz dość tradycyjnych metod usuwania owłosienia? Włoski po nich szybko odrastają, a skóra jest podrażniona? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest laser diodowy Vectus dostępny w ALLMEDICA! Jest to technologia stworzona specjalnie do trwałego usuwania owłosienia, przeznaczona dla każdego koloru włosów i skóry, gwarantująca skuteczne, trwałe i bezpieczne usunięcie niechcianego owłosienia na całe życie.

Czytaj więcej »

06:20

W sierpniu w Warszawie odbyła się Letnia Akademia Onkologiczna, podczas której eksperci rozmawiali o leczeniu zaawansowanego raka piersi. Podkreślili, że skuteczność leczenia kobiet po nawrocie choroby uległa w ostatnich latach znacznej poprawie i powinno się unikać stwierdzenia, że jest to choroba nieuleczalna. Ważne, aby leczenie zaawansowanego raka piersi zapewniało możliwie jak najlepszą jakość życia kobiet.

Czytaj więcej »

1 2 3 4 5 6 7Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.