Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Na sygnale

14:59

Jedną z najbardziej uwielbianych postaci przez ludzi na całym świecie jest Święty Mikołaj. To od niego co roku grzeczne dzieci dostają upragnione prezenty, a te niegrzeczne - rózgi. Mikołaj przeważnie wchodzi do domu przez komin, zostawia upominki i wymyka się, kiedy nikt nie widzi. Żeby go spotkać, trzeba się bardzo natrudzić. Zamiast próbować przyłapać Mikołaja na dostarczaniu prezentów, przyjedź do Parku Zatorland, gdzie ten wyjątkowy Święty postanowił urządzić sobie siedzibę.

Czytaj więcej »

19:50

O tym, że po alkoholu nie można kierować samochodem, wie prawie każdy. Alkohol zmienia myślenie, świadomość i często nastrój. Przekonał się o tym kierowca samochodu osobowego, który na drodze wojewódzkiej nr 957 w Jabłonce nagle postanowił zjechać z drogi w lewo. Wydawało mu się, że właśnie w tym miejscu jest zjazd z dogi głównej. Oczywiście był pod wpływem alkoholu. 

Czytaj więcej »

20:15

Efektem intensywnych czwartkowych opadów deszczu jest podniesienie się stanu rzek w naszym regionie. Przekonał się o tym m.in jeden z kierowców w Zubrzycy Górnej, który próbował przejechać przez płynący przez miejscowość potok Zubrzyca.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.