Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Na sygnale

17:21

W niedzielę o godz. 5.20 w Lipnicy Wielkiej doszło do pożaru w kotłowni, który wybuchł z nieznanych przyczyn. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce przybyli strażacy z OSP Lipnica Wielka Murowanica, OSP Lipnica Wielka Centrum, OSP Jabłonka i JRG Nowy Targ.

Czytaj więcej »

16:22

W Podwilku nieopodal kościoła doszło do poważnego wypadku. Służby ratunkowe udzielają pomocy przysypanemu ziemią 30-letniemu mężczyźnie, mieszkańcowi Jabłonki. Ofiara wypadku, podczas prac związanych z budową odwodnienia, wpadła do wykopu i została przysypana ziemią.

Czytaj więcej »

14:59

Jedną z najbardziej uwielbianych postaci przez ludzi na całym świecie jest Święty Mikołaj. To od niego co roku grzeczne dzieci dostają upragnione prezenty, a te niegrzeczne - rózgi. Mikołaj przeważnie wchodzi do domu przez komin, zostawia upominki i wymyka się, kiedy nikt nie widzi. Żeby go spotkać, trzeba się bardzo natrudzić. Zamiast próbować przyłapać Mikołaja na dostarczaniu prezentów, przyjedź do Parku Zatorland, gdzie ten wyjątkowy Święty postanowił urządzić sobie siedzibę.

Czytaj więcej »

1 2 3 4 5 6Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.