Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Rozmaitości

02:04

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!... Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie PROMOCJA NOWOROCZNA, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Czytaj więcej »

08:30

Ks. Proboszcz Grzegorz Łomzik, Wójt Gminy Jabłonka oraz Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce serdecznie zapraszają na Mikołajki 2018, które odbędą się 2 grudnia w Centrum Kultury Górnej Orawy w Jabłonce.

 

Czytaj więcej »

10:11

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej uczestniczyła IX edycji konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji, Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jednym z głównych celów akcji jest zwrócenie uwagi na konieczność ustawowego obowiązku korzystania przez dzieci z elementów odblaskowych oraz promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.