Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Rozmaitości

10:31

23 września odbył się wieczór regionalny w ramach wymiany międzynarodowej młodzieży. Wydarzenie odbyło się w świetlicy filii CKiW w Jabłonce. Program był realizowany przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce oraz Zasadniczą Szkołę Wielozawodową im. św. Jana Pawła II wraz ze Słowacką Szkołą w Niżnej. W trakcie wieczoru wystąpił zespół regionalny "Rombań" pod kierownictwem Pana Mariusza Stefko. Występ okazał się dużym sukcesem i spodobał się zgromadzonej młodzieży.

Czytaj więcej »

15:03

18 września 2017r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce, filia Jabłonka i ZSW im. św. Jana Pawła II w Jabłonce rozpoczęła się wymiana młodzieży polsko-słowackiej w ramach europejskiego programu edukacyjnego Erasmus+, pod nazwą „ Moc kultury dawniej i dziś ”.

Czytaj więcej »

07:49

Na stadionie piłkarskim w Lipnicy Wielkiej 17 września o godz 12.00 odbyła się 3. edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego. Imprezę poprowadził znany polski dziennikarz Irek Bieleninik. Podczas imprezy miał miejsce rajd rowerowy i zawody nordic walking, w sportowych zmaganiach wzięli udział zarówno młodzi jak i dojrzali zawodnicy. Dla najmłodszych zorganizowano konkurs plastyczny, małe arcydzieła można było podziwiać w specjalnym namiocie. Najlepsze prace zostały nagrodzone.

Czytaj więcej »

20:14

Zgodnie z założeniami Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w gminie Jabłonka zaplanowane zostały akcje profilaktyczne dostosowano do różnych grup wiekowych.

Czytaj więcej »
1 2 3 4Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.