Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Rozmaitości

11:21

Na polanie Polenica w Lipnicy Małej odbył się festyn „Małolipnickie grzybobranie”. Przed oficjalnym otwarciem imprezy przez wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka, wystąpiła Orkiestra Dęta z Lipnicy Małej.

Czytaj więcej »

07:55

25 czerwca na boisku sportowym „Za Wodą” w Orawce odbył się festyn „Świętojańskie Zwyki”. Impreza nawiązuje swoim charakterem do tradycji „święta pasterskiego” odbywającego się  na Orawie w dniu św. Jana.

Czytaj więcej »

18:33

Piekielnicki Dzień Dziecka należy uznać za udany. Organizatorzy festynu dla najmłodszych mieszkańców Piekielnika postarali się, aby atrakcji nie zabrakło. Pojawili się też dorośli, którzy postanowili w ten sposób spędzić czas ze swoimi pociechami.

Czytaj więcej »

16:16

Proponujemy Państwu meble wykonane w całości z drewna. Meble standardowo wykańczamy naturalnymi woskami pszczelimi, co sprawia, że meble stylistyką, detalami jak i barwą znakomicie wpasowują się w tradycyjne wzornictwo podhala. Na życzenie klienta, meble wykonujemy również w innych wersjach kolorystycznych, wersjach lakierowanych, naturalnych oraz pod wymiar.

Czytaj więcej »

1 2 3Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.