Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

10:29

Ahmed Galdoune (Delio Gallina Colosio) okazał się najlepszy na II  etapie Karpackiego Wyścigu Kurierów  Trstena – Jabłonka i po emocjonującym finiszu przy Urzędzie Gminy pokonał Szymona Krawczyka z Reprezentacji Polski. Trzecie miejsce zajął Francesco di Felice (Delio Gallina Colosio). Po zakończeniu zmagań odbyła się dekoracja dla najlepszych zawodników. Puchary ufundował i wręczył wójt gminy Jabłonka Antoni Karlak.

Czytaj więcej »

23:37

W sobotę 10 lutego na dobre dla Polaków rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Pjonczang. Możemy ten dzień zakończyć w znakomitych humorach, ponieważ na starcie konkursu na normalnej skoczni staną Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Jednak ten dzień może przynieść nam jeszcze więcej powodów do radości i kilka miejsc w czołowej "8" rywalizacji. 

 

Czytaj więcej »

10:23

21 lutego w ramach obchodów 90-lecia OSP Lipnica Wielka odbędzie się druga edycja Turnieju Halowego Piłki Nożnej Drużyn OSP. Podobnie jak w roku ubiegłym, rozgrywki będą miały miejsce w Hali Sportowej w Lipnicy Wielkiej. Początek o godz. 9.30.

Czytaj więcej »
1 2 3 4Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.