Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

14:17

W miniony weekend na stadionie Klubu Sportowego Wierchy odbył się turniej piłki nożnej dzieci o Puchar głównych sponsorów klubu – DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów z powiatu nowotarskiego w formule gry każdy z każdym. Dużo gry i sportowych emocji towarzyszyło młodym adeptom piłki nożnej.

Czytaj więcej »

11:29

Kiedy w mediach zaczęła pojawiać się informacja o tym, że z PGE Skry Bełchatów odejdzie Srećko Lisinac, wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak poradzi sobie mistrz Polski w przyszłym sezonie. Brak czołowego zawodnika, który swoją grą pomagał nie tylko swojej drużynie, ale również podnosił poziom całej ligi jeszcze długo będzie omawiany.

Czytaj więcej »

10:29

Ahmed Galdoune (Delio Gallina Colosio) okazał się najlepszy na II  etapie Karpackiego Wyścigu Kurierów  Trstena – Jabłonka i po emocjonującym finiszu przy Urzędzie Gminy pokonał Szymona Krawczyka z Reprezentacji Polski. Trzecie miejsce zajął Francesco di Felice (Delio Gallina Colosio). Po zakończeniu zmagań odbyła się dekoracja dla najlepszych zawodników. Puchary ufundował i wręczył wójt gminy Jabłonka Antoni Karlak.

Czytaj więcej »
1 2 3 4Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.