Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

10:00

Wojtek Galik z Jabłonki reprezentujący klub lekkoatletyczny MKS Rabka, podopieczny trenera Wiesława Peruckiego, wziął udział w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych w dniach 08-10 02 2019 w Toruniu. Startując w trójskoku i skacząc na odległość 13 m 75 cm, zdobył tytuł Halowego Mistrza Polski w kategorii wiekowej U-18.

 

Czytaj więcej »

12:58

Wtorek wieczór na Hali AWF w Krakowie w ramach Pucharu Ligi zespół TSR Orawa rozegrał swój kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Hutnik Kraków. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie gdyż w pierwszym meczu w Jabłonce nieznacznie lepsi okazali się krakowianie. Niestety rewanż bez jakichkolwiek złudzeń wygrała drużyna Hutnika 38:21 (19:7).

Czytaj więcej »

08:35

Tuż przed świętami w ramach rozgrywek Pucharu Ligi, rozegrano kolejny pojedynek. Tym razem w nowotarskiej Arenie zmierzyły się drużyny UKS Metalka i TSR Orawa. Liczna publiczność, która przybyła na derbowe spotkanie zobaczyła kawał dobrego Handballu. Mecz toczył się w szybkim tempie, z efektownymi akcjami i mocną walką w obronie. Wynik 20:33 na korzyść drużyny TSR ORAWA.

 

Czytaj więcej »

10:11

W świątecznym klimacie, pełnym emocji, walki, w duchu gry fair play i co najważniejsze bez kontuzji pod Babią Górą w Lipnicy Wielkiej odbył się już II Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka. Od samego rana dzieci stoczyły bój o miano najlepszej drużyny turnieju. Miano niepokonanej i zarazem tryumfator turnieju w kategorii dzieci została drużyna TSR ORAWA I. Z kolei pierwszy raz w turnieju o Puchar walczyły kobiety, tu historyczne zwycięstwo odniosła drużyna Orzeł Łękawica, która wygrała wszystkie mecze. W turnieju wzięło udział blisko 40 dzieci i 40 kobiet. Na zakończenie turnieju nagrody wręczyli wójt gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt i dyrektor szkoły podstawowej Edyta Mikłusiak. 

Czytaj więcej »

14:17

W miniony weekend na stadionie Klubu Sportowego Wierchy odbył się turniej piłki nożnej dzieci o Puchar głównych sponsorów klubu – DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów z powiatu nowotarskiego w formule gry każdy z każdym. Dużo gry i sportowych emocji towarzyszyło młodym adeptom piłki nożnej.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.