Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Megapromocja -30% na najskuteczniejszą depilację laserową w ALLMEDICA!


ReklamaMasz dość tradycyjnych metod usuwania owłosienia? Włoski po nich szybko odrastają, a skóra jest podrażniona? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest laser diodowy Vectus dostępny w ALLMEDICA! Jest to technologia stworzona specjalnie do trwałego usuwania owłosienia, przeznaczona dla każdego koloru włosów i skóry, gwarantująca skuteczne, trwałe i bezpieczne usunięcie niechcianego owłosienia na całe życie.

ALLMEDICA jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS, który powszechnie uznawany za najlepszą na świecie technologię przeznaczoną do trwałego usuwania owłosienia. Wrzesień to idealny miesiąc by zacząć depilację i podczas kolejnych wakacji móc się już cieszyć pełnymi efektami! Z tej okazji ALLMEDICA przygotowała wielką promocję -30% na wszystkie zabiegi depilacji laserowej.

Dlaczego VECTUS jest uznawany za najlepszy laser na świecie do depilacji? 

1. Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty 
VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania. Nie bez powodu jest stosowany w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce (Klinika Ambroziak, Klinika Miracki). 

2. Depilacja wszystkich kolorów włosa przez cały rok 
Laser VECTUS jako jedyny na świeciezostał wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny Skintel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry niezależnie od pory roku, bez ryzyka słabszych rezultatów.

3. Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa 
Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia Pacjenta. W związku z czym jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny.

Dlaczego wybrać ALLMEDICA? 

1. Najwyżej klasy lasery medyczne i gwarantowana skuteczność 
Dzięki najwyższej klasy laserom depilacja w ALLMEDICA togwarancja najwyższej jakości i skuteczności. 

2. MEGAPROMOCJA - 30% TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA ! 
Skorzystaj z wyjątkowej promocji! TYLKO do końca września -30% na wszystkie zabiegi depilacji laserowej ! Promocyjny cennik dostępny tutaj

3. Jedyne na rynku pakiety NO LIMIT i darmowe konsultacje 
Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej ilości zabiegów które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8), dlatego ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala przygotowała pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji kosmetologów ALLMEDICA! 

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.