Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Na składzie węgla, czy w sklepie internetowym…? Doradza ADAMEX


Dla niejednego Klienta wybór opału to nadal pewien rytuał, rozpoczynający się z chwilą przybycia na miejsce, gdzie zaplanował zakup węgla. W coraz większym tempie poszerza się jednak grono osób ceniących sobie (bardziej) wygodę i oszczędność czasu, które decydują się złożyć zamówienie on-line (zakupy w sklepie internetowym) bądź telefonicznie - mając oczywiście zagwarantowaną dostawę towaru pod wskazany adres.

W

ychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, firma ADAMEX z Podolsza – sprawdzony producent eko-groszków i sprzedawca węgla, właściciel e-sklepu ekogroszekplus.pl – proponuje Państwu pełen pakiet usług związanych z wyborem, zakupem i dostawą wybranego sortymentu węgla. Przekonaj się osobiście, że warto nam zaufać!...

Zachęcamy do wyboru naszej oferty i składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego ekogroszekplus.pl. Dlaczego warto? Oferujemy najwyższą jakość opału w połączeniu z atrakcyjnymi cenami! Klientom naszego e-sklepu zapewniamy szybką dostawę towaru pod wskazany adres, na terenie całej Polski!

Reklama


Obecnie firma ADAMEXjest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sprzedawców polskiego węgla (oferowanego luzem i workowanego), producentem markowych eko-groszków: STRONG®, HALNY®, RETOTER PLUS, ENERGY PLUS, a także wzbogaconego eko-miału RETOTER®. Nasz konfekcjonowany eko-groszek składowany jest na bezzwrotnych paletach (60 worków), co daje gwarancję, że posesja jak i kotłownia pozostaje czysta. Jako pierwsi na rynku zaoferowaliśmy Klientom towar w workach 15.- kilogramowych, dzięki czemu obsługa pieca z podajnikiem nie wymaga nadmiernego wysiłku. Produkowane przez nas paliwa nadają się idealnie do spalania w piecach z najnowszym jak i nieco starszym podajnikiem.

Firma ADAMEX zajmuje się produkcją eko-groszków już od 10 lat, tj. od 2008 roku. Dwa lata później rozpoczęła ich konfekcjonowanie. Czy eko-groszek workowany jest faktycznie lepszy niż luzem? Co zyskujemy wybierając towar konfekcjonowany? Przede wszystkim otrzymujecie Państwo gwarancję kaloryczności. Eko-groszek składowany luzem poddany jest działaniu warunków atmosferycznych. Kupując produkt workowany zyskujecie również gwarancję frakcji – nasz proces technologiczny zapewnia otrzymanie produktu bez zawartości miału, wyłącznie o granulacji podanej na opakowaniu (od 5mm do 25 mm). Trudno nie wskazać też na gwarancję jakości, czy na wygodę i czystość podczas jego składowania.

Dodajmy, że obecnie, oprócz szerokiej gamy eko-groszków, firma ADAMEX oferuje Klientom e-sklepu również węgiel workowany: orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał, pakowany w workach 25 kg, także składowany na bezzwrotnych paletach.

Mieszkańców Podhala zapraszamy serdecznie do naszego punktu handlowego, mieszczącego się w Zakopanem przy ulicy Kasprowicza 32a. Zachęcamy jednocześnie do składania zamówień w sklepie internetowym ekogroszekplus.ploraz odwiedzin naszych stron internetowych: adamexpodolsze.pl, wegielpodhale.pl oraz adamexmaszyny.pl.

Przyjmujemy także zamówienia składane telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 792 113 113.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.