Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Pomóżmy w odbudowie domu pogorzelcom z Kiczor


W centrum Kiczor, koło Lipnicy Wielkiej potężny pożar strawił doszczętnie zabudowania gospodarcze, spowodował również ogromne straty w domu mieszkalnym. W jednej chwili 6-osobowa rodzina został bez dachu nad głową.

K

ażdy, kto chce pomóc pogorzelcom może przekazywać pieniądze na ich rzecz m.in. za pośrednictwem strony www.pomagamy.im/odbudujmy_dom.

Najpotrzebniejsze rzeczy, które dla poszkodowanej rodziny są obecnie na wagę złota można przesyłać na adres: Kiczory 11, 34-483 Lipnica Wielka.

Reklama


Poniżej zamieszczamy list chłopaka Weroniki Karkoszki, który prosi o pomoc dla pogorzelców.Drodzy przyjaciele i znajomi,
23 lipca o 21, wybuchł pożar w domu rodzinnym mojej dziewczyny, Weroniki Karkoszki. Wskutek pożaru uległ spaleniu praktycznie cały dom, a także zabudowania gospodarcze. W domu mieszkała Weronika wraz z trzema młodszymi siostrami w wieku szkolnym oraz rodzicami. Dzięki Bogu, o tej porze nikt jeszcze nie spał i nikomu nic się nie stało, bo zdołali wydostać się na zewnątrz. Niestety nie udało się uratować niczego cennego. Dziewczyny straciły wszystko, gdyż ich pokoje zostały spalone doszczętnie. Jedynie kilka ubrań rodziców udało się uratować. Na ten moment zatrzymali się u wujka mieszkającego kilka domów dalej, ale czas zacząć odbudowę, która jednak jak wiadomo jest kosztowna, a rodzina straciła wszystkie oszczędności. W tym momencie organizowane są rzeczy pierwszej potrzeby, docierają do nich pierwsze ubrania. Jeszcze nie wiadomo jak szkody wyceni ubezpieczyciel, ale i to będzie tylko kropla w morzu. Do każdego z Was kieruje ogromną prośbę o udzielenie jakiejkolwiek pomocy na miarę Waszych możliwości. Każda pomoc będzie dla nich na wagę złota.
Dawid

Fot. Jakub Wojtyczek


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.